У держлісгоспах Черкащини постійно функціонує 34 рейдові бригади  з охорони лісового та мисливського фонду. Працівники державної лісової охорони згідно встановлених графіків патрулюють ліси, з метою попередження та виявлення незаконних рубок та інших лісопорушень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Так, від початку року. здійснено понад 600 рейдів. На території держлісфонду було виявлено 15 випадків незаконних рубок – об’ємом 82,7 кубометрів  деревини. Сума заподіяних збитків становить  714 тис. грн. Лісівниками до правоохоронних органів передано матеріали шести справ щодо незаконних рубок.

Автомобілі держлісгоспів, задіяні у рейдових патрулюваннях, обладнані GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації. Досить активно у держлісгоспах застосовують фотопастки, які допомагають виявляти різного виду лісопорушення. Місця розташування фотопасток  у лісах постійно змінюють. Наразі їх рахується 60 і заплановано закупити ще кілька десятків.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із канівського підприємця прокуратура у судовому порядку стягує майже 700 тис.грн. боргу плати за землю.