Станом на 15 жовтня у Каневі на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів відділом у справах сім’ї, молоді та спорту направлено 16 дітей пільгових категорій.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівської міської ради.

Зокрема до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» направлено 6 дітей: 2 талановиті та обдаровані дитини, 1 дитина учасника бойових дій, 1 дитина з малозабезпеченої сім’ї, 1 дитина позбавлена батьківського піклування.

До державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» направлено 10 дітей: 5 дітей з багатодітних сімей, 2 дитини з малозабезпечених сімей, 2 дитини, що перебувають на диспансерному обліку, 1 талановита та обдарована дитина.

Для направлення дитини на оздоровлення та відпочинок необхідно звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради для подання письмової заяви.

Відділ знаходиться за адресою: місто Канів, вул. Шевченка, 49, ІІ поверх.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що половина оздоровчих закладів Черкащини не відповідає санітарним вимогам.