Гранти на загальну суму 1 мільйон гривень надаються у межах цьогорічного конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Канівщино!», що спрямований на підтримку різноманітних соціальних ініціатив місцевих громад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Представники Благодійного фонду «МХП - Громаді» презентують канівчанам конкурс мікрогрантів «Час діяти, Канівщино!» у вівторок 16 березня. Вона відбудеться об 11.00 у бенкетній залі автовокзалу «АВТО-РІКА» (м. Канів, вул. 206 Дивізії). На презентацію запрошуються усі бажаючі.

Головна мета конкурсу – сприяти розв’язанню конкретних проблем громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив. Фонд також ставить за мету розвивати компетенції громад з проєктного менеджменту, зокрема, підвищити якість написання проєктів та оволодіння інструментами для залучення додаткових ресурсів. Так, у рамках конкурсу кожен бажаючий зможе взяти участь у спеціальній освітній програмі.

БФ «МХП — Громаді» також має намір підтримати проєкти, направлені на активізацію місцевих спільнот, освітні заходи для місцевих жителів, а також проєкти, що сприятимуть посиленню співпраці між неурядовими організаціями та органами місцевого самоврядування.

Учасниками конкурсу можуть бути органи місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з органами місцевого самоврядування чи громадськими організаціями.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що яскраві подарунки екотематики отримали школярі Канівської гімназії, які беруть участь у «Школі сталого розвитку МХП» (фото).