У серпні працівниками Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області виявлено, що житель міста Золотоноша займається збутом наркотичних засобів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Золотоніської місцевої прокуратури.

У ході досудового розслідування встановлено, що 20-річний хлопець, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, умисно із метою збуту, незаконно придбав один фольговий пакунок з речовиною, ззовні схожою на психотропну речовину – амфетамін, та в подальшому 29.08.2019 умисно, незаконно, з метою збуту переніс на територію школи, розташованої в м. Золотоноша, Черкаської області, де збув, продавши за грошові кошти в сумі 200 гривень.

30.08.2019 вказаній особі оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання психотропної речовини з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини у місцях, що призначені для проведення навчальних заходів.

Досудове розслідування триває, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у сусідньому районі школяра посеред уроків забрали у лікарню через передозування кокаїном.