Культурно-освітній проєкт «Даруємо щастя» від Благодійна організація «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та Української сімейної фундації крокує Канівщиною.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Відразу після Ліплявого волонтери спільно з представниками фонду попрямували  до Канева та провели захід в міському Будинку культури. Цього разу до участі залучили 20 вихованців відділення денного догляду для дітей з інвалідністю місцевого терцентру.

Вітаючи дітей та їх батьків на заході, представник благодійного фонду Тетяна Жівотова наголосила, що практика передноворічних проєктів в регіонах присутності МХП вже стала щорічною традицією, адже напередодні свят особливо важливо, щоб кожна дитина відчула трохи більше уваги, тепла й турботи.

Спільно із волонтерами діти виготовляли новорічні поробки за традиціями різних країн світу, малювали, креативили, а також з зацікавленням відповідали на запитання вікторини про новорічні та різдвяні звичаї на різних континентах.

Як відзначила Валентина Гребенюк, завідувачка відділення, дітки з радістю взяли участь у проєкті: «Ми дуже вдячні за увагу й влаштоване для діток свято. Для них це чудова можливість цікавого й корисного дозвілля, участі у творчих майстер-класах та просто приємного спілкування й новорічного настрою!»

«Мені цікаве все нове, тому особливо сподобалося виготовляти поробки й малювати. Також волонтери класні – вони веселі й допомагали нам у всьому!», – поділилася емоціями учасниця проєкту Анастасія Прудько.

Зображення може містити: 2 людини, стіл та у приміщенні

Зображення може містити: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Зображення може містити: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

Зображення може містити: 1 особа

Зображення може містити: 1 особа

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди сидять, стіл та у приміщенні

Зображення може містити: 2 людини, телефон, стіл та крупний план

Зображення може містити: 1 особа, стіл та у приміщенні

Зображення може містити: 1 особа, на сцені та у приміщенні

Зображення може містити: 4 людини, люди на сцені та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за сприяння БФ «МХП – Громаді» 20 вихованців Ліплявського ліцею взяли участь у проєкті «Даруємо щастя!» (фото).