До загального набору входять пакунки з насінням семи городніх культур, а саме: огірка, моркви, буряка, щавлю, редису, кабачка та квітів матіоли.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ТОВ «НВФ «Урожай».

За словами директорки «МХП – Громаді» Тетяни Волочай, Фонд завжди намагається підтримувати людей у їхніх активностях, адже городина для селян – це і робота, і хобі, і, свого роду, замінник спорту.

«У сьогоднішніх умовах урбаністичної нерівності доступність якісного насіння для селян під питанням. Якщо в містах є великий вибір магазинів з посівним матеріалом, то в селі купити насіння – це справжня проблема. Особливо, якщо населений пункт знаходиться далеко від міста і є проблеми з транспортною розв’язкою. В той же час, отримавши набір насіння у подарунок, можна ще й з економити якісь кошти. Ну і звісно, МХП (головний донор Фонду) – лідер на аграрному ринку України, і має величезну експертизу з вирощування сільськогосподарських культур. Тому ми вирішили, що якщо вже викладатися на городі на повну, то щоб було заради чого. Бо якісне насіння від МХП - це завжди високі врожаї», -  зауважила Тетяна Волочай.

Проєкт стартує на початку лютого і охопить 724 населені пункти у 13 областях України. Цьогоріч Фонд «МХП - Громаді» передасть сільським жителям 114 800 пакунків насіння городніх культур, щоб допомогти їм підготуватися до посівної кампанії навесні. «Посій насіння з МХП» реалізується третій рік поспіль Фондом «МХП-Громаді» за підтримки МХП і спрямована на створення додаткових можливостей для сільських жителів.

На зображенні може бути: їжа

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 1 особа

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для перевезень співробітників «Урожаю» придбали новий транспорт.