Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, з проникненням в житло та інше приміщення.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідування встановлено, що 32-річний злодій в січні 2020 року з корисливих мотивів, переслідуючи мету таємного викрадення чужого майна, прийшов до приміщення будинку, що розташований в одному із сіл Канівського району, Черкаської області, де руками частково витнув скобу та зняв навісний замок на вхідних дверях будинку, після чого вийняв скло в дверях та просунувши руку у віконний отвір, відсунув металевий засув, таким чином відкрив вхідні двері та проник в приміщення будинку, звідки таємно викрав матеріальні цінності та завдав потерпілому матеріальної шкоди.

Також у ході досудового розслідування встановлено, що злодій причетний до ще двох крадіжок з приватних будинків, що стались в Канівському районі протягом січні 2020 року.

Злодій раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності за що відбував покарання у вигляді позбавлення волі, однак після умовно дострокового звільнення на шлях виправлення не став та продовжив злочинну діяльність.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено для розгляду до Канівського міськрайонного суду.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 185 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі від 3 до 6 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що мешканці Яблунева нарікають на численні крадіжки.