До 7 років позбавлення волі засуджено раніше судимого жителя Канева, який вчинив розбійний напад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби прокуратури Черкаської області.

За принципової позиції Золотоніської місцевої прокуратури вироком Канівського міськрайонного суду Черкаської області жителя м. Канева визнано винним у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

Установлено, що 35-річний житель м. Канева в січні 2019 року після спільного розпиття спиртних напоїв з потерпілим, з метою помсти останньому, через ревнощі заманив потерпілого у безлюдне місце – до містка поблизу р. Лимарка, що в м. Каневі Черкаської області, та, застосовуючи насильство, небезпечне для життя та здоров’я, вчинив напад на потерпілого і заволодів його майном.

У судовому засіданні причетність чоловіка до кримінального правопорушення в повному обсязі доведено прокурором, який ураховуючи ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину та особу підсудного, неодноразово судимого, в тому числі і за вчинення розбійного нападу, просив суд призначити йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вироком суду обвинуваченого засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу й вивчається прокуратурою на предмет законності та наявності підстав для оскарження через його невідповідність ступеню тяжкості скоєного кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура через суд вимагає зниження ціни на газ для Канівської школи-інтернат.