Відповідний порядок відшкодування вартості проїзду було затверджено на черговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.
За словами начальника управління соціального захисту Анатолія Пилипенка на сьогодні в Канівській МТГ 4 жителі з діагнозом «хронічна ниркова недостатність» кілька разів на тиждень проходять курс гемодіалізу в Черкасах.
Тож із міського бюджету їм відшкодовують витрати на проїзд.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 20 жителів Черкащини із початку року постраждали від нападу тварин, хворих на сказ.
Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників…
З ночі оборонці нашого неба відбивали численні ворожі атаки. Про це повідомляє Kanos із посиланням…
Чергова болюча звістка з фронту сколихнула серця канівців. У боротьбі за свободу і незалежність України…
Відповідне рішення ухвалено під час засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 4 березня.…
Антициклон «Konrad» став невидимим щитом над нашим регіоном, який блокує шлях затяжним дощам і хмарам.…
Цими днями у селі Межиріч на фасаді місцевої школи відкрили дошку пам’яті на честь захисника…