Золотоніською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розповсюдження зображень порнографічного характеру, у тому числі вчиненого повторно, розповсюдження дитячої порнографії, розпусних дій щодо неповнолітньої та малолітньої особи (ч. 1, 3 ст. 301, ч. 3 ст. 301-1, ч.1,2 ст.156 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, 40-річний житель Золотоніського району упродовж 2020-2022 років за допомогою соціальних мереж Facebook та Instagram розповсюджував зображення та відеофайли порнографічного характеру, у тому числі й ті, що належать до дитячої порнографії. Також чоловік вчинив розпусні дії з ознаками інтелектуального розбещення, розповсюджуючи зображення порнографічного характеру серед неповнолітніх та малолітніх дітей.

Наразі процесуальним прокурором до суду скеровано обвинувальний акт стосовно підозрюваного. У разі доведення вини чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 17-річного юнака судитимуть на Черкащині за розповсюдження дитячої порнографії через власноруч створений телеграм-канал.