За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено жительку м. Шполи за поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування та визнання правомірною збройної агресії рф проти України (ч.ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що 50-річна місцева жителька, будучи уродженкою російської федерації, на особистій сторінці в забороненій соціальній мережі «Одноклассники» поширювала публікації із проросійських пабліків, в яких виправдовувалися злочинні дії окупантів в Україні, а також звеличувалися представники російської армії та їх так звані подвиги проти українського народу.

У суді обвинувачена свою вину не визнала та намагалася запевнити суд, що використовувала зазначену соціальну мережу виключно для спілкування зі своїми родичами, які проживають на території російської федерації.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали працівники УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ повідомила про підозру клірику УПЦ (МП) з Черкащини, який закликав рф захопити всю Україну (фото).