Благодійний фонд «МХП – Громаді» продовжує соціальну програму для пайовиків МХП «Лікар для села». Цього разу ми приїхали у село Келеберда Ліплявської ОТГ на Канівщині.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Близько 60 місцевих жителів пройшли огляд та отримали консультацію від професійних лікарів – кардіолога та офтальмолога. Як і завжди, прийом відбувався з дотриманням усіх необхідних карантинних вимог – з масками та обробкою рук антисептиками.

Це вже третій у 2020 році виїзд «Лікаря для села» у Ліплявську громаду, загалом проєкт розпочався тут з липня 2019 року. Відзначимо, що на Канівщині ця медична програма втілюється спільними зусиллями Благодійна організація «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та підприємств МХП ПрАТ «Миронівська птахофабрика» і ТОВ «НВФ «Урожай». Проєкт наближає медичні послуги до людей, робить медицину більш доступною для сільського жителя.

«В Келеберді ми отримали від людей багато подяк і позитивних відгуків. Друзі, дякуємо вам за високу оцінку наших старань. Разом робимо важливе!», - зазначено у повідомленні Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Світлина від Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді".

Світлина від Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді".

Світлина від Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді".

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на проведення ремонту об’їзної дороги Канева виділили близько 130 млн.грн.