Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156  КК України, тобто вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Під час досудового розслідування встановлено, що 79-річний мешканець м. Золотоноша в серпні 2019 року близько 18 години, перебуваючи на подвір’ї домоволодіння, що розташоване в м. Золотоноша, Черкаської області, маючи на меті задоволення статевої пристрасті, запропонував та провів малолітню, 2012 року народження, яка знаходилися неподалік нього, до підсобного приміщення, що розташоване на подвір’ї вказаного домоволодіння, де, реалізовуючи свій злочинний умисел, направлений на розбещення малолітньої особи, достовірно знаючи, що остання являється малолітньою, використовуючи її безпорадний стан, яка через малоліття не могла розуміти дійсний характер дій умисно вчинив щодо неї фізичні розпусні дії.

Разом з тим, в ході досудового розслідування встановлено, що чоловік під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними та потребує госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із звичайним наглядом і лікування в примусовому порядку.

Досудове розслідування завершено, клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти відкрили кримінальне провадження стосовно спроби зґвалтування дитини на Канівщині.