Завдяки роботі служби у справах дітей Канівської РДА, на виховання до сімей вдалося влаштувати 8 із 9-ти осиротілих у минулому році дітей.

Про це у коментарі журналістам «Kanos» розповів очільник служби у справах дітей Канівської РДА Павло Кас’яненко.

«Нам довелося докласти значних зусиль, щоб влаштувати 5-х дітей із неблагополучної родини в одну сім’ю. Це було досить складне завдання – знайти одну родину, яка погодиться взяти до себе на виховання 5-х дітей, що доводяться один одному рідними братами та сестрами», - повідомив чиновник.

Крім того, за його словами, наразі 8 із 9-ти дітей, які набули статусу сиріт наприкінці минулого року, вдалося влаштувати у сімейні форми виховання. Лише одну дівчинку-немовля, яка народилася із вадами здоров'я, довелося передати у Черкаський обласний будинок дитини, де вона отримує належну медичну допомогу.

Що ж стосується невтішної статистики по усиновленню дітей, то очільник служби пояснив, що Канівщина апріорі не може мати високі показники, оскільки відповідні рішення ухвалюються судом за фактичним місцем перебування дитини. А нині у Канівському районі немає спеціалізованих установ, де перебувають відповідні статусні діти.