Фреймут знову кличуть в Канів. Тепер до пологового будинку

  • 11.11.2015
  • Перегляди 2314
  • Коментарі 3
Після трансляції програми «Інспектор Фреймут», що була присвячена темі пологових будинків, у соціальній мережі з’явилося запрошення приїхати із перевіркою у канівський пологовий будинок.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на офіційну групу програми «Інспектор Фреймут» у соціальній мережі.

Крім того, дописувачка, яка проявила відповідну ініціативу і має нік Ірина Хижко, повідомляє про страшні речі, які відбуваються у канівському пологовому будинку. (
ред.: далі мовою оригіналу)

«Оля, сделайте проверку в роддоме города Канев, пожалуйста.... потому что, врач может спокойно прийти на ночную смену пьяным, туалет - это просто ужас какой-то, грязный, холодный, сквозит!!! Две мои знакомые потеряли там ребенка при родах, а сколько вообще там таких случаев было... Помогите пожалуйста, может после Вашей проверки прекратится весь тот ужас, который там происходит», - емоційно зауважила дописувачка.

Зауважимо, що поки офіційного підтвердження того, що зйомки програми 
«Інспектор Фреймут» пройдуть у Каневі - немає. В той же час, редакція «Kanos» буде готова розмістити будь-яку реакцію на відповідні звинувачення представників Канівської ЦРЛ і, зокрема, пологового відділення.
Коментарі (3)
"Мудрий дідусь"
19.12.2015 11:54:10  |  IP: 176.67.10.***
" *Нема в світі нічого найпаскуднішого ніж-мокра куриця,худа свиня і дурний начальник* "- так сказав Олександр Ковінька.
А я так скажу : якщо у людини не має а ні крапельки СОВІСТІ, то неякий контроль її уже не виховає...
мама
13.11.2015 11:39:33  |  IP: 176.67.10.***
Там в пологовому будинку працює медсестра ВАЛЯ, рідкісне стерво. Я нерозумію як таку людину взагалі можна допускати до нововонародженних.
Не байдужий
12.11.2015 08:56:26  |  IP: 95.135.0.***
Коментарів від лікарів не буде, впевнена. Це не чутки ходять, що дітей втрачають при пологах і лікарі нетверезі на зміні, це - реальність, з якою стикався кожен 5 канівець. Без різниці хто приїде - Фреймут чи ще якась перевірка, головне аби приїхали і дали поштовх до змін! Стільки лікарів попхалося на вибори в депутати, в міську та обл раду, і жоден не виходив на зустріч з виборцями. Мабуть бояться народного гніву.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число