Футзальна команда із Степанець здобула уже другу перемогу в чемпіонаті області

• 02.12.2015
  • Перегляди 405
  • Коментарі 0
В рамках II туру чемпіонату Черкаської області з футзалу ФК «Росава» здобула вольову перемогу над командою Княжа ЛНЗ - 4 : 3 (2 : 1).

Про це повідомляється на офіційній сторінці команди в одній із соціальних мереж, інформує «Kanos».

Команда з Канівщини протягом усього матчу лідирувала, проте суперник зумів скоротити відставання до мінімуму напередодні перерви. Але уже в другому таймі знову кілька помилок від «Княжі», і «Росава» змогла переконливо довести матч до логічної перемоги.

В ході поєдинку голами відзначились наступні футболісти: Кісіль, Вовк, Когус, Орел - Раковський, Гриб (2). Попередження отримали: Вовк, Когус, Орел, Баранов, Никитенко - Гриб.

Вилучення: Вовк.

Нагадаємо, що це уже друга перемога ФК «Росава» у чемпіонаті області з футзалу. Дебют степанецьких спортсменів у чемпіонаті запам'ятався всім сенсаційною перемогою над командою «Ураган».

Крім того, відзначимо також і той факт, що за результатами попереднього туру, футболіста «Росави» Ігоря Кисіля визнано кращим гравцем туру.