Голуб у складі української делегації побував у Грузії

  • 20.12.2015
  • Перегляди 2511
  • Коментарі 0
Нардеп від Канівщини Владислав Голуб нещодавно побував з робочим візитом в Грузії, де разом з іншими учасниками української делегації зустрівся зі спікером парламенту, керівниками та членами комітетів із закордонних справ, євроінтеграції, оборони та безпеки.

Про це йдеться на офіційній сторінці парламентаря у Facebook, інформує «Kanos».

Як зазначається у повідомленні, в ході зустрічі представники української делегації обговорили з грузинськими колегами питання необхідності чіткішого окреслення спільних викликів, наявність можливостей ефективніше просувати інтереси країн за умови глибшої координації меседжів та зусиль, а також взаємну підтримку в різних міжнародних форматах.

В той же час, як зауважила у власному дописі перший заступник голови Комітету Верховної Ради України Іванна Климпуш-Цинцадзе,  в ході зустрічі українській делегації довелось відчути «стриманість їхніх прем'єрських оцінок щодо російської агресії проти України та почути у відповідь про бажаність чітких меседжів від України щодо Грузії».

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що серед помічників Голуба виявились колишні помічники регіоналів і комуністів


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число