Депутати хочуть «покращення» для сайту Канівської міськради

  • 24.12.2015
  • Перегляди 425
  • Коментарі 0
На сайті Канівської міської ради запропонували зробити громадську приймальну депутатів

Відповідну пропозицію озвучив на сьогоднішньому засіданні керівник фракції ВО «Свобода» Юрій Гамалій, інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Юрій Андрійович черговий раз наголосив, що сайт Канівської міської ради потребує значного удосконалення. Зокрема й створення окремого сервісу – громадської приймальні кожного депутата.

Зауважимо, що пропозиція стосовно удосконалення сайту лунала і на громадських слуханнях, які відбулися в минулу суботу. Адже наразі цей інтернет-ресурс не дуже зручний у користуванні та незаповнений актуальною інформацією.

У відповідь, очільник бюджетної комісії міськради Володимир Коржов виступив з пропозицією попрацювати й над онлайн-сервісом, який дозволить відстежувати бюджетні кошти. Такий сервіс він теж запропонував розмістити на сайті. За словами Володимира Леонідовича, у ньому має міститися інформація про всі витрачені кошти, зокрема, зазначатися суми й виконавці тих чи інших робіт, що оплачуються за кошт громади.

Нагадаємо, сьогодні депутати обрали новим секретарем Канівської міської ради представника ВО «Батьківщина» Сергія Ткаченка.


Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число