Канівський суд виніс вирок за крадіжку двом неповнолітнім

  • 06.02.2016
  • Перегляди 2931
  • Коментарі 0
Канівський міськрайонний суд призначив рік умовно двом учням 9-х класів за викрадення велосипеда.

Відповідне рішення суду значиться в Єдиному державному реєстрі судових рішень, інформує «Kanos».

Як зазначається в рішенні суду, 8 листопада 2015-го року, перебуваючи поряд з приміщенням бару «Імперія», що в с.Степанецькому, Канівського району, уродженець с.Ростоки, Рахівського району, Закарпатської області, що являвся учнем 9 класу Маслівської ЗОСШ I-III ступенів та учень 9 класу Степанецької спеціалізованої школи I-III ступенів, викрали велосипед торгової марки «Салют» вартістю 1709,33 грн., який залишив поряд із закладом один із його відвідувачів.

Згодом, викрадений велосипед був проданий за 200грн., а виручені гроші учасники крадіжки розділили між собою 

З огляду на те, що винні зізналися у скоєному та зважаючи на позитивні відгуки про учнів зі сторони їх класних керівників, суд визнав винними учнів у вчиненні кримінального правопорушення, однак звільнив їх від передбаченого за відповідне правопорушення покарання у вигляді 1 року позбавлення волі та встановив їм іспитовий строк - 1 (один) рік.

Крім того, суд зобов'язав правопорушників повернути потерпілому велосипед, а також на підставі п.п. 2, 3 ч.1 ст. 76 КК України зобов'язав їх не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання і навчання.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число