Правила коментування на сайті «Kanos»

  • 09.07.2016
  • Перегляди 2812
  • Коментарі 17
Шановні користувачі!

Одним із головних завдань, яке переслідували розробники порталу «Kanos» на початку його створення, було формування публічного та відкритого онлайн-майданчику для ведення коректної і виваженої дискусії щодо актуальних питань і проблем із життя Канева та Канівського району.

З огляду на те, що останнім часом на порталі суттєво збільшилась частка коментарів, які мають спам-характер, містять особисті образи, копіювання великих фрагментів інформації з інших сайтів, яка мало стосується суті новини, під якою вони розміщені, адміністрація «Kanos» вирішила сформувати базові правила коментування для всіх користувачів.

Наразі, задля ознайомлення з ними усіх користувачів, публікуємо відповідні правила новиною. Згодом же, кнопка «Правила коментування» з'явиться на головній сторінці порталу.

Вітається: здійснення і участь в коректному, виваженому, інтелігентному та змістовному обговоренні та висловленні авторських думок дописувачів стосовно суті і тематики матеріалів, які публікуються на порталі.

Забороняється:
1. Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади.
2. Заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України.
3. Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян.
4. Заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
5. Прямі й непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
6. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
7. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
8. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
9. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу, або публікації.
10. Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу.
11. Флуд - багаторазове повторення однієї чи більше однотипних фраз; Флейм - неконструктивна суперечка, що містить особисті взаємні образи.
12. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила порталу, він має право видалити його. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати на електронну адресу порталу (saas.swot@gmail.com).

Зауважимо, що адміністрація порталу залишає за собою право видаляти коментарі, які були залишені попередньо і які порушують пункти даних правил. Якщо у Вас є доповнення до відповідного списку правил, залишайте свої пропозиції у коментарях.

Вдячні Вам за те, що долучаєтесь до обговорення на порталі «Kanos».

Віримо, що лише завдяки публічній дискусії та обміну реальними аргументами вдасться знайти відповіді на складні питання та нагальні проблеми із життя нашого краю.

Коментарі (17)
ВАЛЕНТИНА
02.10.2016 06:08:21  |  IP: 212.14.196.***
За активну и коректну дискусiю з повагою один до одного!!!
Kanos
12.07.2016 23:08:51  |  IP: 176.120.119.***
Шановний користувач з ніком "тутешній". Ваші коментарі видаляються з огляду на те, що містять прямі образи в бік інших користувачів, а також нецензурні висловлювання. Будьте коректними у висловленні своєї позиції і з Вашими думками матимуть змогу ознайомитись всі.
дед
11.07.2016 22:28:21  |  IP: 212.55.95.***
...Мені здається,що ранувато нас обмежувати, оскільки ми ще не досягли *високого рівня спілкування -такого,як у ВРУ*...!!!???
Петя
11.07.2016 14:17:50  |  IP: 176.67.29.***
Правила мають бути, але ті які не суперечать законодавству та не включають суб"єктивність стосовно того, "на думку модератора"- це як? Модератор не Бог, щоб визначати правильну думку або ні. Образи, суперечки, нецензурна лайка, флуд, порушення законодавства- це все має бути. Але не думка власника сайту. Для своїх думок є соціальні мережі.
Бо це починає суперечити законодавству, Ст. 34 Конституції України проголошує: "Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань".
МАША
11.07.2016 10:04:15  |  IP: 176.67.29.***
ПІДТРИМУЮ!!!! ОК,ТІ ЩО ВОЗМУЩАЮТЬСЯ- ЦЕ ПРОСТО КАНІВСЬКІ ОБИВАТЕЛІ ЯКІ ПРИВИКЛИ ВСЕ І ВСИХ ОБЛИВАТИ БРУДОМ ОБЗИВАТИ, ЧІПЛЯТИ ЯРЛИКИ. ВСІ ВОНИ ВЖЕ НА КАНІВ-НЕТ ПРПОЇЛИСЯ ТО ПЕРЕЙШЛИ НА КАНОС!!!!! ВВАЖАЮ КОМЕНТАРІ ПРИЙМАТИ І ПОКАЗУВАТИ З ЯКОЇ ЕЛ. ПОЧТИ ВОНИ ВІДПРАВЛЕНІ...АБО В КРАЙНЬОМУ РАЗІ НЕКОРЕКТНІ ТА ОБРАЗЛИВІ ВИСВІЧУВАТИ ЇХ--І ВСЕ БУДЕ ПОРЯДКОМ,
Тетяна
11.07.2016 08:20:56  |  IP: 195.182.0.***
Канос, все ок - правила мають бути. Не у всіх же коментаторів однаковий рівень виховання, освіти, досвіду, самоконтролю тощо. що для одного норма, для іншого неприйнятно. це значно цивілізує дискусії.
Kanos
11.07.2016 00:21:20  |  IP: 176.120.119.***
Пане Петре, ближчим часом відбудеться доповнення структури сайту, де Ви зможете знайти інформацію, що відповість на всі поставлені Вами запитання. А стосовно видалення коментарів, то дійсно, якщо на думку модератора вони порушуватимуть правила, буде здійснюватись видалення. Але якщо у Вас буде реальна аргументація стосовно того, що коментар видалений безпідставно, Ви завжди зможете написати про це на згадану електронку.

Однак, наголошуємо, що виключна мета цих правил, це не обмеження Вашого чи будь-кого іншого права на висловлювання, а це преведення дискусії в коректне русло, аніж в окремих випадках вона мала місце бути.
Петя
11.07.2016 00:10:27  |  IP: 176.67.28.***
З усіх цих правил можно зробити два, які будуть повністю відображати мету цих правил.
1) Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
2) Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила порталу, він має право видалити його.
Дуже цікаво яким чином буде визначатись порушення правил 5,7,8,11? Буде збиратись якась комісія? Чи просто пан Заїка буде визначати це на свій розсуд?
Петя
11.07.2016 00:03:56  |  IP: 176.67.28.***
Для більшості інтернет-ресурсів але гідних інтернет-ресурсів звичайною нормою є: 1) підпис під кожною новиною, статею авторства; 2) опис команди, що працює над даним ресурсом із заначенням освіти та досвіду професійної діяльності, редакційні відділи та ін.; 3) контакти з зображенням номерів телефонів редакторів та розташування офісу.
Kanos
10.07.2016 22:33:07  |  IP: 176.120.119.***
Панове, ніхто ж не проти активної дискусії. Але коректної і з повагою один до одного, а не з безліччю бруду і персональних образ. До того ж правила коментування - це звична практика для більшості інтернет-ресурсів

Prev12Next
Додати коментар
Введіть число