Ідея дня: переходи з влаштуванням напрямного контрастного освітлення (інфографіка)

  • 12.09.2016
  • Перегляди 4130
  • Коментарі 2
Останнім часом, все більше українських міст вдається до практики облаштування нерегульованих пішохідних переходів з влаштуванням напрямного контрастного освітлення.

За даними спеціалістів, подібне освітлення дозволяє підвищити безпеку пішоходів на пішохідних переходах у вечірній і нічний час, допомагає водіям завчасно помітити пішоходів і уникнути аварійних ситуацій.

З огляду на це, журналісти «Kanos», пропонують до Вашої уваги інфографіку, створену активістами громадської ініціативи «Урбан-рух «Рівне велосипедне», в якій наведені детальні етапи та необхідні складові і вартість облаштування подібних переходів.

Ціни вказані станом на серпень 2016-го року.

Безперечно, втілення подібних практик є достатньо вартісним, але все ж, сподіваємось, що цей досвід також стане в нагоді Каневу в процесі забезпечення безпеки руху не лише водіїв, але й пішоходів.

Для зручнішого перегляду даних, скористайтесь кнопкою «Збільшити».


Коментарі (2)
олк
17.09.2016 12:47:15  |  IP: 94.178.62.***
До речі, їхав днями біля прокуратури - розмітка пішохідного переходу - зявилася !!!

Це після мого жорстокого отжигу на цьому сайті , чи це так випадково сталося - було зроблено у рамках підготовки до чогось там, до приїзду когось там з сильних миру цього - в других випадках наші чиновники не працюють ?!
олк
12.09.2016 11:19:39  |  IP: 94.178.62.***
Нехай вони, для початку, - хоча би дорожню розмітку зроблять.

Біля прокуратури, де в цьому році, на моїх очах, на пешеходному переході збили жінку з дитиною - розмітка відсутня - стерлася та не оновлюється.

Закон України "Про місцеве самоврядування" ст.42 - міський голова несе персональну відповідальність за здійснення повноважень, покладених на нього цим законом.

Одне з таких повноважень - забезпечення дотримання Конституції та Законів України.

Так ось - коли люди гинуть, або залічуються - тому, що, наприклад, відсутня дорожня розмітка - це тому, що хтось з посадовців порушує Законодавство України.

Запитайте у міського голови - чи багато він офіційно звертався до Укравтодору, чи до когось там ще у чиїй це компетенції - по питанню, що у Каневі не оновлюють вчасно - через кожні 6-ть місяців - якщо не помиляюся - дорожню розмітку ?!

Чи виконує міський голова свої повноваження , які покладені на нього законом і за які він несе персональну відповідальність ?!

***


Prev1Next
Додати коментар
Введіть число