Представники влади та служби автомобільних доріг перевірили канівську дамбу «на міцність» (відео)

  • 11.07.2017
  • Перегляди 851
  • Коментарі 3
Обласні чиновники виїхали перевірити стан канівської дамби та оцінити її спроможність пропускати подвійний транспортний потік, який виник у зв’язку із обмеженням руху на черкаській дамбі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Рось, повідомляє «Kanos».

За словами начальника управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА Сергія Чубаня, слова котрого цитує видання, навантаження на канівську дамбу і на мостовий переїзд абсолютно штатне. Відтак ніяких ускладнень у пропуску збільшеного транспортного потоку не має виникати.Як показали результати останніх досліджень, конструкція дамби та мостового переїзду міцна, однак заміни потребує асфальтне покриття.

Окрім цього, у зв’язку зі збільшенням вдвічі транспортного потоку, місцеві поліціянти приділяють більше уваги дотриманню правил дорожнього руху.

Інспектор з дорожнього нагляду Канівського відділення поліції Олександр Синьоокий стверджує, що кількість ДТП, які відбулися на території Канівського району, не збільшилася, однак правоохоронці фіксують значне збільшення транспорту, особливо в нічний час.

«На даному етапі здійснюємо контроль за дотриманням вагових параметрів під час перевезення вантажу та правил перевезення пасажирів. Порушення є, але вони не стосуються перевищення вагових параметрів», - запевнив старший державний інспектор відділу державного контролю управління Укртрансбезпеки у Черкаській області Едуард Лістровий.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що у Каневі планують встановити додаткові обмежувальні знаки та облаштувати пішохідні переходи.

Матеріали по темі:
Коментарі (3)
олк
12.07.2017 00:52:56  |  IP: 91.124.218.***
Не боятися їздити Канівською дамою ?!

Там дороги майже не має - боятися там є чого.

Учора там їхав - так вантажні автомобілі з причепами їдуть не по дорозі - яка розбита, а по грунтовому узбіччю.
При чому - несуться що ті скажені.
Правда
11.07.2017 12:12:54  |  IP: 176.67.10.***
І коли шан міст почнуть ремонтувати?
Правда
11.07.2017 12:11:31  |  IP: 176.67.10.***
Мене дуже цікавить а як це вони (поліція) зупиняли автомобілі? тоді коли самі вони були припарковані на парковці!!!

Стаття 35. Зупинення транспортного засобу
Поліцейський зобов’язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цій статті.

Також патрулювання ведеться в постійному русі а не ховаючись у кущах!

Так це добре що вони контролюють переїзд через Дніпро, але нехай спочатку почнуть контролювати себе і не тільки з дотримання ними нормативно-правової бази http://patrol.police.gov.ua/ru/faq/normatyvno-pravova-baza-diyalnosti-patrulnoyi-politsiyi/
а і етики держслужбовця!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число