Поліція проводить розслідування щодо пошкодження туристичного вказівника, однак кримінальне провадження ще не відкрите

  • 11.07.2017
  • Перегляди 573
  • Коментарі 2
Правоохоронні органи проводять розслідування за фактом пошкодження туристичного вказівника у центрі міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію місцевих правоохоронців.

Наразі за відповідним фактом триває розслідування, матеріали справи зафіксовані, однак кримінальне провадження ще не відкрите.

Загалом, факт пошкодження туристичного знаку-вказівника до міст-побратимів групою підлітків було зафіксовано на веб-камеру, встановлену на міському будинку культури, відео з якої транслюється на місцевому інтернет-ресурсі.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що у міськраді відреагували на ситуацію із вказівниками та поскаржилися на безвідповідальність жителів та наклепи журналістів.

Матеріали по темі:
Коментарі (2)
олк
14.07.2017 20:30:58  |  IP: 91.124.218.***
Коли навпроти Лисої гори, на березі Дніпра - річний пісок зникав у невідомому напрямку сотнями тонн щороку - реакції міської ради та заяв до поліції щось я не бачив !
:)
А тут вчепилися мертвою хваткою у безмозких підлітків - камера, поліція, гучні заяви на так званому офіційному сайті міської ради, - да так, що і так званим журналістам дісталося...
Олександр
12.07.2017 06:42:22  |  IP: 176.67.16.***
Цинічно і зухвало зіпсовано майно громади Канева, бюджету міста нанесно збитки, а поліція навіть не відкрила провадження по спаві. Стали жити по новому. За часів Януковича викрадені і пошкоджені виборчі бюлетені теж ніхто навіть не збирався шукати. Це вже система.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число