У Каневі аналізували можливість будівництва житла для переселенців за рахунок залучення коштів донорських організацій

  • 12.07.2017
  • Перегляди 575
  • Коментарі 4
На спільній нараді у міського голови обговорили перспективи будівництва житла для вимушених переселенців, яких наразі у Каневі проживає майже 500 осіб.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сайту Канівської міської ради.

На зустрічі представників громадських організацій «Солдатські комітети» Костянтина Ільченка і «Спільнота біженців з Донецька та сходу України» Олександра Лавриненка з міським головою Ігорем Ренькасом та представниками структурних підрозділів виконкому обговорили перспективу будівництва в Каневі житла для переселенців.

Зокрема гості Канева повідомили, що наразі європейці досить активно долучаються до фінансування проектів щодо будівництва житла для переселенців, однак для залучення коштів міська влада має розробити програму щодо будівництва житла для переселенців, виділити земельну ділянку, провести її експертну оцінку та розробити проектно-кошторисну документацію.

За інформацією представника соцзахисту Світлани Рикової, наразі в місті проживає 415 внутрішньо-переміщених осіб (це 297 сімей). Утім, попри те, що в Каневі проблема житла для переселенців є, фінансових можливостей реалізувати навіть основні вимоги, щоб брати участь у даному проекті, наразі немає.

«Лише виготовлення проектно-кошторисної документації на житловий будинок на 200 квартир вартуватиме нам близько 600 тис.грн. Цього року таких коштів у міському бюджеті, на жаль, немає. Тим паче, що навіть, якщо ми оплатимо ці витрати, гарантій знайти «донора» ніхто не дає», - констатував Ігор Ренькас.

Натомість, міський голова запропонував інший варіант - не витрачатися на виготовлення проекту для нового будинку, а добудувати недобудований. Проте, за словами, представників ГО мова йде лише про новобудову.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що переселенці теж можуть отримати субсидію, хоча й орендують житло.

Матеріали по темі:
Коментарі (4)
Тетяна
16.07.2017 15:13:45  |  IP: 85.181.119.***
"попри те, що в Каневі проблема житла для переселенців є, фінансових можливостей реалізувати навіть основні вимоги, щоб брати участь у даному проекті, наразі немає."
Европейци финансують проекти для людей яки втратили все. А у влади Канева немае совисти та розуму. На зарплатню "святеликам " грошей вистачае?
Тетяна
16.07.2017 12:32:01  |  IP: 85.181.119.***
Колись в українських селах робили толоку і гуртом будували хату за один день.
Скільки можна людей ділити на переселенців і непереселенців, шановна влада?
То все українці, і вони в біді.
Діліть далі людей на своїх та не своїх, оте і отримаєте в майбутньому. Думайте головою.
На будівництво ГЕС в Каневі комуняки пригнали масу чужих сюди, прийшлось навіть школу на російській мові відкрити.... а ви громадян України переселенцями кличете..
Олекса
13.07.2017 12:59:00  |  IP: 176.67.29.***
А по Героїв Дніпра 49 ( біля 6 школи) є проект готовий на добудову секції і навіть фундамент,, де незаконні гаражі повідкривали.. От нехай люди і беруть та будують. І витрат ніяких з міського бюджету, а 36 новоселів, дивісь, і буде.
Володимир
13.07.2017 07:06:58  |  IP: 91.124.22.***
Безпорадність міської влади вражає.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число