Міністерство оборони України висловило вдячність канівській громаді за мужнього земляка

  • 12.07.2017
  • Перегляди 1023
  • Коментарі 0
Канівській громаді надійшла подяка від імені Міністерства оборони України за нашого земляка, старшого мічмана Володимира Яблонського.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію сайту Канівської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, нещодавно до виконавчого комітету Канівської міської ради надійшов лист від командира військової частини ПП В2254 С. Зеленіна, у якому від імені Міністерства оборони України висловлюється подяка канівській громаді за земляка, старшого мічмана Володимира Яблонського, який наразі сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

«Своєю нелегкою службою він гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України. За часи служби Ваш земляк зарекомендував себе як дисциплінований і працьовитий військовослужбовець, свято і непорушно додержується Конституції України, віддано служить українському народові. Командуванням частини та підрозділу Ваш земляк неодноразово був заохочений за самовіддану працю, вміле виконання завдань, зразкову військову дисципліну», - йдеться у тексті листа.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що міський голова вручив ордер на 2-х кімнатну квартиру учаснику АТО.

Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число