Канівський перевізник знову піднімає питання збільшення вартості проїзду у міському транспорті до 4-х гривень

  • 13.07.2017
  • Перегляди 654
  • Коментарі 3
Керівник транспортного підприємства «М+М» Євген Маланчев звернувся до виконавчого комітету з проханням збільшити вартість тарифу у міських автобусах до 4-х гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Необхідність підвищення вартості проїзду у міському транспорті вмотивована тим, що останнім часом значно зросли витрати на заробітну плату, комунальні послуги, податки, а ціна на паливо збільшилася більше, ніж на 10%.

«В даний Розрахунок тарифу на перевезення пасажирів в автобусах на міських маршрутах загального користування в м. Каневі на 2017 рік не було включено розрахунок витрат на оновлення рухомого складу. Також в даний розрахунок закладена мінімальна заробітна плата за місяць 3200 грн., на дану заробітну плату відмовляються працювати водії підприємства, тільки за останні два місяці в пошуках кращого заробітку звільнилося з підприємства вісім водіїв», - зауважив Маланчев у своєму листі на адресу виконавчого комітету.

Попередньо, відповідний проект рішення вже двічі розглядався на засіданні виконавчого комітету, але не набрав необхідних голосів для його ухвалення. Однак виконком ухвалив рішення виключити з переліку пільговиків, що мають право на безкоштовний проїзд, осіб, які є інвалідами ІІІ групи, оскільки це була місцева ініціатива, а за чинним законодавством представники цієї категорії туди не входять. Загалом, у Каневі ІІІ групу інвалідності мають 485 осіб.

Відтак, оскільки всі необхідні підстави для підвищення вартості проїзду в міському транспорті до 4-х грн. у підприємства є, то уже незабаром варто очікувати, що це питання знову розглядатимуть на засіданні виконкому.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що виконком не погодив збільшення вартості проїзду у міських маршрутках.

Матеріали по темі:
Коментарі (3)
Іванович
16.07.2017 10:41:17  |  IP: 37.55.175.***
В Каневі один перевізник других нема.
Володимир
15.07.2017 10:04:45  |  IP: 91.124.33.***
Імпотенція міської влади призводить до погіршення матеріального стану кожного канівчанина.
Олександр
13.07.2017 22:54:21  |  IP: 176.67.3.***
А чому б не провести новий конкурс? Можливо знайдеться перевізник, який зможе перевозити людей по діючому тарифу.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число