З бюджету планують виділити ще 50 тис.грн. для одноразової допомоги контрактникам

  • 13.07.2017
  • Перегляди 422
  • Коментарі 2
Вже 6 військовослужбовців, які пішли на службу по контракту з Канева, отримали одноразову матеріалу допомогу у розмірі 10 тис.грн.

Про це йшлося на останньому засіданні депутатської бюджетної комісії, в ході якої її члени обговорили можливість виділення додаткових коштів для виплати одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, які підписують контракт для проходження військової служби, інформує «Kanos».

Зауважимо, що відповідно до програми підтримки військовослужбовців, які уклали контракт на проходження військової служби у 2017-ому році, та додаткової стимуляції воїнів із районного, сільських та міського бюджетів виділяються кошти у розмірі 10 тис.грн. для одноразової допомоги.

Попередньо з міського бюджету для реалізації програми було виділено 60 тис.грн, які вже отримали новоспечені військові-контрактники.

Однак, наразі ще 5 осіб з Канева підписали контракт та очікують виплати коштів. Тож на розгляд членів бюджетної комісії винесли проект змін до бюджету на цей рік, у якому й передбачається виділити ще 50 тис.грн. для одноразової допомоги військовослужбовцям.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що у Каневі обговорили можливість виділення фінансової допомоги для додаткової мотивації контрактників.

Матеріали по темі:
Коментарі (2)
Тетяна
14.07.2017 00:51:21  |  IP: 78.52.113.***
"Іноді мені українці здаються таким великим гарним птахом, який сидить собі й не знає, що робиться на сусідньому дереві, який любить собі поспати, сховавши голову під крило. Крило тепле, притульне, сни історичні, красиві. М’язи розслабились, душа угрілась, — прокинувся, а дерево під ним спилюють, гніздо впало, пташенята порозлітались хто куди, сидять на інших деревах і цвірінькають уже по-іншому. Нація навіть не косноязика. Нація недорікувата. Я розумію, все має свої історичні корені. Часом їх хочеться висмикнути".
Ліна Костенко
Тетяна
13.07.2017 23:19:29  |  IP: 78.52.113.***
Це не мотивація, це сльози.
Що там Groschen перед тим як стати президентом про зарплати військовим клявся?
А тепер одноразово 300 євро і наслідки поранення (не дай бог) папа і мама нехай розхльобують.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число