Місто у серці: Канів містичний, казковий та величний (фото)

  • 15.07.2017
  • Перегляди 4080
  • Коментарі 2
Канів здавна приваблював своєю природною красою та унікальною місцевістю. Споконвіків тут жили прадавні українці, рештки поселень яких виявляють і нині.

Канів дав життя багатьом відомим українцям та став прихистком і місцем вічного спочинку українського генія – Тараса Шевченка, знатних гетьманів та козаків – Остафія Дашкевича, Івана Підкови, тіло якого несли через всю Україну, аби поховати у Каневі, його побратима Якова Шаха, гетьмана Самійла Кішки та інших.


Місто із майже тисячолітньою історією, яке стало одним із центрів зародження українського козацтва, приваблює своєю красою й до нині. Хтось, знаходить у ньому такий потрібний для себе душевний спокій та гармонію, хтось навідується шукати натхнення, а комусь достатньо просто тут бути для того, щоб залишатися самим собою.


Саме тому, журналісти «Kanos» пропонують до вашої уваги підбірку світлин, котрі демонструють яким різним може бути Канів. І казковим, і містичним, романтичним і захопливим, сучасним та величним, а головне - нашим, рідним. Містом у серці.
Фотографії В’ячеслава Вашкевича, Олександра Дячука, Юрія Кардаша, Євгенія Бабича, Олександра Ігошина, Олександра Анісімова, Руслана Опанасенка, взяті із соціальних мереж.


Матеріали по темі:
Коментарі (2)
999
17.07.2017 11:14:00  |  IP: 176.67.11.***
СУПЕР!!
Мишко
16.07.2017 13:11:34  |  IP: 95.133.39.***
Гарні світлини! Дякуємо! Ще б дух тої волі і козацтва повернути! В світлинах Є, у канівчан на жаль ...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число