Канівський лісгосп допомагає місцевим мешканцям та облаштовує зони відпочинку

  • 17.07.2017
  • Перегляди 1411
  • Коментарі 1
Канівське лісове господарство активно облаштовує рекреаційні зони, дбає про соціальне забезпечення працівників установи та допомагає малозабезпеченим мешканцям населених пунктів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Під час нещодавнього візиту начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка, директор Канівського лісового господарства Едуард Симоненко розповів про основні здобутки державного підприємства.

Так, силами лісгоспу за останній рік вдалося капітально відремонтувати рекреаційний пункт «Рожена криниця» у Бучацькому лісництві, створено нові рекреаційні пункти - «Пекарі» та «Заросавиця» у Стеапнцях. У Каневі спільними зусиллями нині уже покійного екс-депутата міськради Івана Максим’юка та підприємства вдалося створити дитячий майданчик «Гайок».

Окрім цього, підприємство надає допомогу малозахищеним жителям населених пунктів, які розташовані в адміністративних межах лісових масивів, забезпечує учасників АТО паливними дровами за пільговими цінами, надає повний соціальний пакет для своїх працівників, який включає своєчасну виплату заробітної плати та доплат.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що канівські лісівники облаштували рекреаційну зону поблизу Пекарів.

Матеріали по темі:
Коментарі (1)
ЛюБ Аша
21.07.2017 20:22:22  |  IP: 95.134.136.***
Дякуєм за турботу! Відвідали Пекарі - сподобалось!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число