Геннадій Бобов відзвітувався про роботу на окрузі за перше півріччя 2017-го

  • 19.07.2017
  • Перегляди 647
  • Коментарі 3
Народний депутат від Канівщини Геннадій Бобов оприлюднив звіт за підсумками своєї діяльності на окрузі протягом першого півріччя 2017-го року.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію народного обранця в соціальних мережах.

Відтак, за сприянням депутата Копіюватський ФАП вдалося забезпечити медичним обладнанням та інвентарем, а для Копіюватської сільської ради було придбано ноутбук. Також з нагоди відзначення Дня перемоги у Канівський клуб-музей «Ветеран» було придбано необхідні меблі.

Як зазначається у звіті, одним із пріоритетних напрямків роботи Геннадія Бобова є забезпечення якісної освіти та розвитку спорту на окрузі, що знаходить своє вираження і в благодійних ініціативах народного обранця. Так, у Мартинівський НВК за сприяння депутата було придбано спортивну форму та інвентар. Окрім цього, було забезпечено обладнанням, необхідним інвентарем та проведено ремонтні роботи у медичних та освітніх закладах Катеринопільського, Городищенського, Лисянського, Тальнівського, Корсунь-Шевченківського районів.

Загалом, за перше півріччя поточного року у громадську приймальню нардепа надійшло 577 звернень, найбільше – із Канівського району. Також за відповідним період Геннадій Бобов підготував 5 законопроектів.


Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Луценко «дав задню» стосовно подання на зняття недоторканості із Бобова.

Коментарі (3)
Григорій
20.07.2017 13:12:48  |  IP: 46.201.226.***
Список добрих справ депутата солідний. Не потрібно говорити багато красномовних слів, краще робити корисні справи. Так тримати й надалі.
112
20.07.2017 12:02:45  |  IP: 176.67.19.***
це щось новеньке, це пресслужба нардепа так яро коментарі пише на противагу негативу??? не напрягайтесь, не відмиєте, і скільки не звертались, не реагує ваш нардеп. Він же Героя України собі купив, то навіщо йому допомагати нам, простому люду. Краще б на сесії ходив, а не звіти ні про що пишите. Гляньте на цю відвідуваність, плакати від такої роботи хочеться. Згідний, не всі абзаци присутні у звіті.....
Сергій
20.07.2017 09:38:37  |  IP: 37.52.171.***
Приємно бачити, коли депутату є про що звітувати. Проте, ні один звіт, і ніякі цифри до нього, не передадуть тої атмосфери радості, яка приходить разом із допомогою від народного обранця. Люди розуміють, що вони почуті, що наміри і дії їхнього депутата завжди спрямовані на творення добра, радості та віри в краще майбутнє.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число