Офіційне спростування редакції порталу «Kanos»

  • 01.08.2017
  • Перегляди 3656
  • Коментарі 0
Шановні читачі!

Редакція порталу «Kanos» змушена констатувати, що припустилася непоправної для журналістів помилки, опублікувавши авторський матеріал, що містив некоректну та маніпулятивну інформацію стосовно підприємств перевізників м. Канева.

З першого дня заснування порталу ми намагались бути максимально відкритими до різних думок і поглядів наших читачів, незалежно від того, чи це їх авторські матеріали, чи це їхні коментарі.

Проте, як засвідчила практика останнього часу, зокрема матеріал під назвою: «Ілюзія конкуренції: сфера громадського транспорту у Каневі», окремі дописувачі і користувачі нашого порталу почали використовувати його не лише як інструмент донесення власних поглядів чи об'єктивної інформації про життя у місті, але й з маніпулювативною метою.

Ціль подібних маніпуляцій, на нашу думку, підрив репутації окремих політиків і народних обранців нашого міста, підприємств, що в ньому функціонують, а також компрометування редакції нашого порталу.

Зважаючи на все це, журналісти порталу «Kanos» приносять вибачення згаданим у тексті публікації депутатам міської ради Євгену Маланчеву та Олегу Калніболоцькому, засновникам та персоналу ТОВ «М+М» і «Канівавтотранс» за поширення неправдивої і недостовірної інформації.

Ми розуміємо, що в будь-якому випадку несемо повну моральну та юридичну відповідальність за даний прецедент і готові до цього.

В той же час, довіра аудиторії і читачів, кількість яких щодня зростає, для нас куди важливіша, а тому ми не боїмося визнавати власні помилки і готові, зробивши з них висновки, йти далі.

Надалі, повідомляємо, що задля того аби убезпечити портал і його читачів від подальших спроб маніпуляцій, редакція «Kanos» змушена тимчасово обмежити публікацію коментарів, а також розміщення авторських матеріалів дописувачів, що не входять до команди журналістів порталу.

Будь-які власні коментарі Ви маєте змогу публікувати на Facebook сторінці нашого порталу.

Сподіваємось на Ваше розуміння. Вдячні, що завжди з нами!

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число