У Каневі провели масштабну перевірки із моделюванням надзвичайної ситуації

  • 10.08.2017
  • Перегляди 746
  • Коментарі 0
Перевірку служб цивільного захисту, у межах якої була змодельована надзвичайна ситуація в одній із багатоповерхівок міста, провели вчора у Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію керівника Канівського районного відділу ДСНС Богдана Диченка у Facebook.

Вчора у Каневі комісія ДСНС України проведела комплексну перевірку служб цивільного захисту району, під час якої члени комісії вирішили раптово перевірити готовність особового складу місцевої пожежно-рятувальної частини та змодельовати надзвичайну ситуацію.

Так, у підрозділі рятувальники виконали спеціальні вправи та відпрацювали нормативи у відповідності до сигналу «Збір-аварія». Згодом було проведено навчання, під час якого аварійно-рятувальні підрозділи, а також служби екстреного виклику та аварійні бригади продемонстрували навички щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

Зокрема за тактичним задумом голови комісії була змодельована надзвичайна ситуація, пов‘язана із вибухом побутового газу в квартирі на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку.Тож, окрім рятувальників, для реагування, у відповідності до інструкцій взаємодії, на місце події прибули аварійна газова служба, аварійна бригада енергетичних мереж, поліція та працівники швидкої медичної допомоги.

Відтак пожежні боролися із вогнем та займалися пошуком потерпілих. Енергетики та газова служба забезпечили контроль та безпечну експлуатацію відповідних мереж. Медична служба продемонструвала навички сортування потерпілих, а також одночасної роботи з великою кількістю загиблих та травмованих.

Поліція, крім контролю за правопорядком, показала алгоритм роботи на місті пригоди та проведення перевірки обставин події. До того ж слідча група в зоні лиха виконали обсяг робіт по збиранню доказової бази.

До ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації за підвищеним номером виклику були залучені 18 рятувальників та 5 одиниць пожежної та спеціальної техніки Управління ДСНС.

Члени комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які уважно спостерігали за діями кожної служби, під час підведення підсумків навчань наголосили на необхідності покращення рівня взаємодії та вдосконалення дій усіх служб цивільного захисту.За результатами перевірки та проведених навчань комісія підготує спеціальний звіт, який буде розглянуто під час підведення підсумків роботи комісії в області.

Нагадаємо нещодавно ми повідомляли про те, що вогнеборці гасили пожежу на балконі канівської п’ятиповерхівки.

Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число