Виконком не погодив збільшення тарифів на теплопостачання

  • 11.08.2017
  • Перегляди 795
  • Коментарі 0
Члени виконавчого комітету не підтримали рішення стосовно підняття цін на послуги із теплопостачання для канівчан та бюджетних установ.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому засіданні виконавчого комітету не було ухвалене рішення про встановлення цін на послуги із теплопостачання, яке передбачало збільшення вартості відповідних послуг на 6,14% для мешканців будинків, що оснащені лічильниками, та на 42,6% для бюджетних установ.

За інформацією нещодавно призначеного директора комунального підприємства «Теплові мережі» Василя Коломійця, у разі ухвалення відповідного рішення для оплати теплопостачання бюджетних установ із міського бюджету потрібно додатково виділити близько 800 тис.грн. Для власників 3-х кімнатної квартири за опалювальний сезон додатково необхідно буде заплатити близько 500 гривень.

Водночас члени виконавчого комітету порушили питання стосовно комплексної модернізації теплової мережі, яка дозволить скоротити використання газу, що у свою чергу призведе до зменшення витрат.

Однак, після тривалого обговорення виконавчому комітету так і не вдалося ухвалили рішення про затвердження нових тарифів, адже під час голосування 5 членів виконкому підтримали проект рішення, а двоє виступили – проти.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що збільшення тарифів на тепло для бюджетних установ може покласти міський бюджет «на коліна».

Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число