У Ліплявому планують відкрити відділення денного догляду за одинокими людьми

  • 12.09.2017
  • Перегляди 919
  • Коментарі 0

На базі Ліплявської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини найближчим часом планують створити відділення денного догляду за одинокими людьми літнього віку.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Дзвін».

Наразі Ліплявська амбулаторія обслуговує близько 2000 жителів села Ліпляве, понад 1000 – Келеберди та 200 – Озерища. Тож зважаючи на потреби місцевих мешканців, за словами завідувача амбулаторії Тетяни Хроленко, найближчим часом тут планують створити відділення денного догляду.

«Зважаючи на те, що частина приміщення Ліплявської амбулаторії загальної практики сімейної медицини наразі не використовується, а в селах є багато одиноких та одиноко проживаючих стареньких, які потребують денного догляду у відділенні, як тимчасово (у зимовий період), так і постійно, таке відділення буде створено в нашому приміщенні», – зауважила завідувачка Тетяна Хроленко.

Для цього, за інформацією голови районної ради Сергія Геращенка, із районного бюджету вже виділено понад 800 тис. грн., наразі процес вже на стадії підготовки документів.

«У відділенні заплановано перебування 20-25 осіб похилого віку, інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування, потребують постійної сторонньої допомоги і не мають рідних, які б могли за ними доглядати. Для обслуговування підопічних у відділенні денного догляду буде створено 10 робочих місць. Майбутні мешканці будинку для людей похилого віку – це в основному сільські трудівники, старі люди, про яких нема кому подбати. Вони все життя тяжко працювали і заслужили на те, щоб зустріти старість гідно, у гарних умовах. Тому ми прагнемо створити для них комфортне середовище, зробити зручною та затишною будівлю, яка стане їхньою домівкою», – зазначив Сергій Геращенко.

Нагадаємо нещодавно ми повідомляли, що канівському медичному закладу придбали нову автівку за кошти районного бюджету.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число