Голуб підтримав виділення мільярдних дотацій для Косюка

  • 23.10.2017
  • Перегляди 1082
  • Коментарі 0

Канівський нардеп Владислав Голуб проголосував за виділення мільярдних дотацій із державного бюджету для агрохолдингу Юрія Косюка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Економічна правда».

Комітет Верховної Ради з питань бюджету врахував в проекті бюджету на 2018 рік поправку, яка дозволяє великим агрохолдингам отримувати мільярдні дотації з державної казни. Відповідну поправку комітет врахував 19 жовтня на ранковому засіданні.

Зокрема, бюджетний комітет підтримав поправку №231, на якій наполягала група депутатів з фракцій «БПП» та «Самопоміч».Так, відповідно до діючих норм Закону «Про державну підтримку сільського господарства», з 1 січня 2018 року повинно було вступити в силу обмеження, яке не дає можливості аграрним групам пов'язаних компаній отримувати більше, ніж 150 млн грн дотацій на рік. Згаданою поправкою №231 це обмеження пропонується скасувати.

За січень-липень 2017 року більшу суму дотацій отримали лише два аграрних холдинга — «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка та «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка (942 млн грн та 236 млн грн відповідно). Усі аграрні компанії за цей період ( в рамках відповідної програми спецдотацій) отримали з бюджету 2,315 млрд грн дотацій, але окрім «МХП» і «Укрлендфармінгу» ніхто не отримував більше 150 млн грн.

Окрім цього канівський нардеп позафракційний депутат Владислав Голуб під час засідання бюджетного комітету 18 жовтня озвучив ініціативу скасувати обмеження 150 млн грн в одні руки. За результатами розгляду Комітет прийняв рішення створити робочу групу, якій доручено вивчити це питання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Косюк вважає, що отримав 809 мільйонів держдотацій справедливо.

Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число