Дошкільнята із «Віночка» відвідали із екскурсією пожежну частину

  • 24.10.2017
  • Перегляди 325
  • Коментарі 0

Для дітлахів із садочка «Віночок» представники Слудби порятунку провели екскурсію канівською пожежно-рятувальною частиною.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного управління ДСНС України у Черкаській області у Facebook.

Сьогодні до 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області завітали 25 вихованців канівського дитячого садочка «Віночок», аби ближче познайомитися з професією пожежника-рятувальника.

Під час зустрічі працівники ДСНС провели малюкам інформаційно-профілактичну бесіду, нагадали про небезпеку ігор із сірниками, запальничками, свічками тощо, та розповіли про те, до чого можуть призвести такі пустощі. Крім того, рятувальники нагадали правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних та схожих на них предметів, під час відпочинку на природі, ігор на подвір’ї.

Найцікавішим етапом заходу стало ознайомлення з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке рятувальники використовують у своїй щоденній діяльності. Діти мали унікальну можливість приміряти бойовий одяг, посидіти в кабіні пожежного автомобіля.

Нагадаємо нещодавно ми повідомляли, що канівські рятувальники нагадали жителям Яблунева правила безпечного обігріву осель.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число