Канівців запрошують пройти бізнес-навчання

  • 26.10.2017
  • Перегляди 301
  • Коментарі 0

Для активних та зацікавлених канівців із цікавими ідеями та бажанням запуску власної справи Черкаська агенція регіонального розвитку проведе бізнес-курс.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради, опубліковану на офіційному сайті.

Відповідний курс допоможе знайти та реалізувати бізнес-ідеї, а учасники зможуть згенерувати і протестувати власну бізнес-модель. По завершенню проходження бізнес-курсу учасники матимуть змогу зробити всі необхідні кроки по запуску власної справи.

Щоб стати учасником курсу Ви маєте заповнити анкету та пройти співбесіду. Анкети учасників приймаються до 12 листопада. Рішення щодо зарахування Вас на бізнес-курс буде надіслано до 15 грудня 2017 року.

Бізнес-навчання стартує з 16 січня, курс буде інтерактивним та практичним. Тривалість занять від 2-4 годин на тиждень (крім домашніх завдань). Навчання проходитиме у вечірній час або у вихідні (повний графік курсу буде надано учасникам після зарахування на курс). Навчання безкоштовне.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що у канівському Університеті третього віку заняття розпочалися із святкового засідання.

Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число