В Степанецькій громаді пройшла естафета: «Пам'ять подвигу безсмертна»

  • 27.10.2017
  • Перегляди 261
  • Коментарі 0
Минулого тижня у Степанцях пройшла естафета пам'яті «Пам'ять подвигу безсмертна», присвячена 73 річниці визволення Канівського району від фашистських загарбників.

Про це пише «Kanos» із посиланням на прес-службу Степанецької об'єднаної територіальної громади.

Маршрут естафети пам'яті проліг до солдатських могил, обелісків та пам'ятників загиблим воїнам.

Участь в заході прийняли директор міського будинку ветеранів Володимир Балан, голова ради Канівської районної організації ради ветеранів Віктор Дорошенко, методист районного БК з питань релігії, музейної справи та нерухомих об'єктів культурної спадщини Людмила Скурихіна, голова ветеранської організації с. Степанці Микола Щербатюк, а також заступник сільського голови Степанець з гуманітарних питань Юлія Мітакі.
Естафета проходила під дивізом «Шануємо історію - пам'ятаємо, ми відповідаємо за майбутнє». Під час відвідин пам'ятних знаків, учасники естафети відмітили їх належний стан та відзначили важливість роботи в даному напрямку працівників комунального підприємства «Благоустрій», а також небайдужих мешканців громади.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що в межах реалізації проекту «Інноваційна школа», у Степанецьку загальноосвітню спеціалізовану школу закуповують необхідне мультимедійне обладнання.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число