Для канівських школярів провели «День безпеки»

  • 27.10.2017
  • Перегляди 201
  • Коментарі 0

Рятувальники спільно із педагогами провели «День безпеки» для маленьких школярів із Канівської ЗОШ №4.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу ДСНС України у Черкаській області.

Працівники Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області із метою попередження травмування та загибелі дітей та навчання їх правилам безпечної поведінки 26 жовтня у рамках Тижня безпеки життєдіяльності в Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 провели «День безпеки».

У програмі заходу рятувальники поєднали навчальний момент і цікаві розваги. Відтак, дізнавшись багато нового та цікавого про професію рятівника, діти намагалась показати своїми знаннями пожежної безпеки та вмілими навичками в конкурсах те, що вони дійсно переймаються власною безпекою та безпекою інших.

У межах заходу співробітники ДСНС разом із малечею нагадали всім присутнім у актовому залі школи про основні правила пожежної безпеки в побуті та інші правила безпеки життєдіяльності. Також рятувальники нагадали малечі номери телефону за яким необхідно телефонувати у разі виникнення надзвичайної ситуації. Під час спортивної частини заходу, дві дитячі команди «Вогнеборці» та «Рятувальники» змагалися у веселих і активних конкурсах на пожежну та рятувальну тематику.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що дошкільнята із «Віночка» відвідали із екскурсією пожежну частину.

Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число