Братаніч звернувся із проханням посприяти у ремонті дороги, по якій щодня їздять школярі

  • 31.10.2017
  • Перегляди 604
  • Коментарі 0

Депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч звернувся до обласного керівництва із проханням посприяти у виділенні коштів на ремонт дороги, деякі ділянки якої є особливо «критичними».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби ВО «Черкащани» у Facebook.

Напередодні, до депутата Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани» Володимира Братаніча звернулися обурені жителі громад сіл Лука, Буда Горобіївська, Горобіївка, Попівка Канівського району, які стурбовані станом аварійності шляхового покриття на автомобільній дорозі Горобіївка-Лука-Межиріч. Щодня по цій дорозі здійснює перевезення учнів у Межиріцьку школу шкільний автобус.

«На сьогоднішній день вказана дорога знаходиться у незадовільному, а місцями й в аварійному стані та потребує невідкладного ремонту із покращенням технічного стану покриття та водовідведення. Ремонт автомобільної дороги у селі Лука не проводився декілька десятиліть. Через вкрай незадовільний стан дороги, діти змушені трястися в автобусі більше, ніж півтори години», - зазначено у тексті звернення до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та начальника служби автомобільних доріг України у Черкаській області Владсилава Демиденка.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що «Укргідроенерго» замовило ремонт переїзду через Канівську ГЕС на 56 млн.грн.

Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число