Степанецька громада оголошує осінню акцію з безкоштовного вивезення сміття

  • 31.10.2017
  • Перегляди 729
  • Коментарі 0
Проблема сміття стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чим далі, тим вона стає серйознішою.

На сьогодні в Україні проблема стихійних сміттєзвалищ – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. У кожному людському помешканні утворюється величезна кількість непотрібних матеріалів та виробів. Кожного дня ми змушені стикатися з відходами: вдома, на вулиці, біля торгових точок. Всюди нас оточують папірці, обгортки з пластику, скло, целофан тощо.

Степанецька об'єднана територіальна громада також не байдужа до цієї проблеми і в цілях ефективного її вирішення оголошує з 1 листопада 2017 року осінню акцію з безкоштовного вивезення сміття від населення.

Вивіз сміття проводитиметься в такому порядку:

с.Копіювата – перша середа місяця;
селище Степанецьке – перша та остання середа місяця;
с.Павлівка, Новоукраїнка – перший четвер місяця;
с.Беркозівка, Лізки – перший четвер місяця;
с.Полствин, Малий Ржавець – другий понеділок місяця;
с.Степанці – друга та остання середа місяця;
с.Мартинівка – третій вівторок місяця;
с.Дарівка, Ключники- третя середа місяця;
с.Попівка - третій четвер місяця;
с.Горобіївка- третій четвер місяця.

Представники громади просять жителів активно долучитися до цієї акції, з метою покращення естетичного вигляду власних населених пунктів!

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що депутати новоствореної Степанецької об'єднаної територіальної громади прийняли за останній період ряд програм, покликаних забезпечити соціально-економічний та культурний розвиток власної громади.
Матеріали по темі:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число