Як канівчани святкували День міста

  • 27.09.2015
  • Перегляди 3047
  • Коментарі 0
19 вересня у народі відмічають Михайлове чудо. Але у Каневі цього року було ще й Ігореве чудо, адже місто святкувало свій черговий День народження.

Для початку треба відзначити, що цього року була надзвичайно розширена програма святкування. Спортивні змагання та показові виступи, концертні виступи, презентації підприємств та навчальних закладів, численні майстер-класи для дітей, вікторини, виставки, ігрова програма для дошкільнят... Вся набережна була переповнена людьми і це все тільки вдень, а ввечері на містян уже чекали зовсім інші розваги.

Біля вокзалу були показові спортивні виступи, далі (біля «АТБ») презентація Канівського коледжу культури і мистецтв з виставкою виробів, картин. Тут же розгорнулася караоке-битва та концертна програма студентів. До слова сказати, рівень підготовки студентів, яскраві костюми і велика кількість номерів надзвичайно порадували.

Далі набережною простягнулися численні намети різних організацій і торговців сувенірами. Набережна рясніла вишитими рушниками, національними костюмами, масляними картинами. А для дітей молодшого віку організатори передбачили майстер-класи, що проводили безкоштовно або за символічну ціну (5 грн). Малечу вчили робити бутоньєрки із натуральних матеріалів, створювати магніти з елементами квілінгу, браслети, мандали та ін. Але найбільший резонанс і попит серед відвідувач міських святкувань викликав розпис хною.

Біля катера була влаштована ще одна сцена, трохи далі розмістився ігровий майданчик для дітей, де вихователі дитячих садочків влаштовували численні конкурси. Привертав увагу відвідувачів й козацький курінь, біля якого у величезному казані варилася запашна каша. Ну, а на кінець святкувань, всі охочі містяни мали нагоду насолодитись величезним підсумковим концертом за участі відомих міських і запрошених виконавців.

Журналісти «Kanos» теж були поряд з канівчанами в День міста, а тому пропонуємо Вашій увазі стислий фоторепортаж.

Фото Єлизавети Капітан

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число