Канівська РДА не поспішає сприяти населенню в заходах по енергозбереженню

  • 28.09.2015
  • Перегляди 4141
  • Коментарі 0
Канівська РДА досі не уклала договори з банками для оформлення кредитів на заміну газових котлів, енергозберігаючого обладнання та матеріалів.

Про це заявив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, повідомляє «Kanos» із посиланням на Прочерк.

«Хочу відмітити, що на сьогодні 8 РДА та 2 МВК не уклали договори з банками на часткову компенсацію відсотків, а саме: Золотоніська, Канівська, Кам’янська, Смілянська, Тальнівська, Уманська, Христинівська та Чигиринська РДА, міськвиконком міста Сміла та Умань», – повідомив заступник начальника управління ЖКН області Андрій Липкань.

Водночас голова облдержадміністрації Юрій ТКаченко підкреслив, що резервів достатньо і дивно, що не всі райони підходять до цього відповідально. А тому, керівник області вказав заступнику поспілкуватися з головами РДА на тему невиконання завдань, поставлених урядом, уже на найближчій колегії.

Відзначимо, що згідно з планом державної фінансової підтримки населення, у кожному районі області та місті обласного підпорядкування приблизно 1% домогосподарств мають взяти кредити на заміну газових котлів, енергозберігаючого обладнання та матеріалів.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число