Джерелом дисципліни в Україні має бути народний депутат - Голуб

  • 11.10.2015
  • Перегляди 543
  • Коментарі 0
Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка», який переміг по округу на Канівщині, Владислав Голуб в ефірі телеканалу «NEWSONE» заявив про те, що несподіваним є рішення Конституційного суду України щодо скасування депутатської недоторканності та обмеження суддівської недоторканності.

Про це повідомляє прес-служба партії 
«Блок Петра Порошенка «Солідарність», інформує «Kanos».

«Скасування депутатської та суддівської недоторканності – це відповідальність перед народом України. На сьогоднішній день неправомірним залишається рішення Конституційного суду України про те, що недоторканність можна знімати тільки з народних депутатів, а з суддів не можна знімати», – відзначив Владислав Голуб.

Народний депутат наголосив на тому, що кожна цивільна особа, скоївши злочин, повинна нести за це кримінальну відповідальність перед Законом України.

«Кримінальну відповідальність має нести кожна цивільна особа в Україні, не має значення чи це народний депутат, чи суддя, чи проста людина. Український народ справедливо вимагає суворого і невідворотного кримінального покарання за незаконні дії», – зауважив Владислав Голуб.

«В Україні безпосереднім джерелом дисципліни має бути народний депутат. Кожний парламентар має нести особисту відповідальність за свої дії перед країною та населенням України», – підкреслив Владислав Голуб.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число