Напередодні Дня знань, 25 маленьких канівчан із багатодітних родин, які вперше цього року сядуть за шкільну парту, отримали за сприянням депутата облради Віктора Полозова  у подарунок портфелі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сайту Канівської міської ради.

Сьогодні, традиційно міський відділ у справах сім’ї, молоді та спорту провів щорічну акцію «До школи з радістю», у межах якої 25 дітей із канівських багатодітних сімей, котрі йдуть цьогоріч до першого класу, отримали в подарунок портфелі.

Спонсором проведення цьогорічної акції став депутат Черкаської обласної ради, голова Черкаської обласної організації Аграрної партії України Віктора Полозова.

Вітали першачків заступник Канівського міського голови Наталія Матінова і представник місцевого осередку Аграрної партії України Галина Москаленко.

«Бажаю, щоб цей дзвоник був для вас вдалим на всі 11 років навчання. А для того, щоб у вас був гарний настрій і бажання вчитися ми хочемо вручити вам портфелі, в яких ви будете носити свої оцінки і свої знання. Вчіться, розвивайтеся, ставайте справжніми патріотами своєї країни. Саме вам будувати нашу Україну», - зауважила заступник міського голови Наталія Матінова.