Ще вчора до західних кордонів України наблизився надзвичайно глибокий циклон, із тиском у центрі 730 мм.рт.ст. Впродовж минулої ночі він рухався у напрямку Житомир-Київ-Черкаси зі швидкістю 50 км/год. Теплий фронт у передній частині циклону зумовив дощі кількістю 4-7 мм.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Посилення вітру на Черкащині розпочалося годину назад, через вплив тилової частини вищезгаданого циклону. Метеостанції області вже зафіксували пориви вітру 15-20 м/с.

З відходом центру циклону на схід України, чекаємо ще сильніші пориви вітру до 25-28 м/с.

У зв’язку зі шкальним вітром потрібно бути максимально обережними, намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач.

Така небезпечна ситуація збережеться до вечора. При цьому можливі заряди мокрого снгу, які разом із зниженням температури ближче до ночі можуть призвести до утворення ожеледиці на окремих ділянках доріг.

Низький атмосферний тиск найближчим часом активно зростатиме, що негативно позначиться на самопочутті метеозалежних людей.

На покращення погоди припинення опадів та «угамування» вітру розраховуємо найближчої ночі. Завдяки проясненням на небі, у вівторок-середу прогнозуємо достатньо теплі дні до 10-12º тепла.

Новий вплив північного циклону очікується 28-29 лютого, який знову відзначиться дощами, вітром та зниженням температури до 3-5º тепла вдень та 1-3º морозу вночі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині попереджають про погіршення погодних умов.