Відзначення річниці аварії на Чорнобильській АЕС, вистава – що це цікавого відбудеться на Канівщині цього тижня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію відділів культури.

Відтак, 25 квітня відбудеться вистава Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка за твором Михайла Старицького «За двома зайцями», яку будуть презентувати канівській публіці у Міському будинку культури. Вистава для дітей розпочнеться о 14.30, а для дорослих – о 18.00. Вартість квитків – 40-80 гривень. Довідки за телефоном: 3-54-90, 066-148-15-41, 067-98-35-319.

26 квітня на Канівщині відзначатимуть заходи із нагоди 32-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема, о 9.00 відбудеться молебінь в Успенському соборі за здоров'я живих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та панахиди за загиблими і померлими.

О 9.30  поблизу пам'ятного знаку Героям Чорнобиля, вручення пам'ятних нагород заплановане проведення мітингу, покладання квітів та вручення пам’ятних нагород.

У цей же день у читальному залі бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка проведуть  екологічну годину: «Гірчить Чорнобиль, крізь віки гірчить».

27 квітня у Міському будинку культури відбудеться змагання дружин юних пожежників, а у Клубі-музеї ветеранів війни і праці проведуть зустріч із дітьми війни «Спогади про нелегке дитинство». Також у цей день запланований творчий звіт вихованців Дитячої школи мистецтв.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Келебердянському НВК провели Шевченківський тиждень.