Фінальний гала-концерт щорічного районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Канівщино» та святковий концерт гітарного клубу «Альтавіста» - що ще цікавого заплановано для канівчан цього тижня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію відділів культури виконавчого комітету Канівської міської ради та Канівської РДА.

27 березня у Канівському районному будинку культури відбудуться заходи із нагоди Міжнародного дня театру.

У середу, 28 березня у Міському будинку культури заплановане проведення творчого звіту учнівської молоді «Мистецький дивокрай Черкащини». Початок о 14.00. Також у цей день у залі Дитячої школи мистецтв відбудеться І етап загальношкільного конкурсу творчих колективів.

У суботу, 31 березня у Канівському районному будинку культури заплановане проведення фінального гала-концерту щорічного районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Канівщино» та урочистостей із нагоди відзначення 95-тої річниці утворення Канівського району.

Окрім цього у цей же день у Міському будинку культури відбудеться концерт гітарного клубу «Альтавіста», який цього року святкуватиме 10-річчя свого існування, «Якби всі люди взялися за гітари». Початок 16.00. Вхід вільний.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із нагоди 10-річчя існування гітарного клубу «Альтавіста» відбудеться святковий концерт.