Вихідними у Каневі відбувся благодійний арт- ярмарок «Горох», який вдалося провести за сприяння міського відділу культури, будинку культури на чолі з В’ячеславом Вашкевичем, ГО «Разом» та Молодіжної ради.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Організатори арт-ярмарки «Горох» приготували для відвідувачів локації з фотозонами, настільними іграми, фуд-кортами, майстер-класами (з ліплення глини, орігамі, плетіння мандал, плетіння кіс та боксерських кіс, виготовлення ляльки мотанки).

Також відвідувачі мали змогу придбати вишукані прикраси, різноманітні книги, одяг, побувати на лекціях психолога Альони Завгородньої. Доповненням до ярмарки стали гості фестивалю, які представили вироби з ручних робіт. На жаль, концертна програма була відмінена за погодних умов, однак декілька пісень все ж таки прозвучало.

Додамо, кошти,  які було зібрано на благодійній ярмарці будуть спрямовані на підтримку ЗСУ  та на відновлення молодіжного центру.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські спортсмени здобули 2 золоті та 2 срібні медалі на чемпіонаті України (фото).