Вже місяць на Черкащині утримується підвищений температурний фон, із середньодобовою температурою повітря вище 20º, та 7 днів вище 25º. Черкащина вже добряче розпеклася, але вже найближчими днями відчуватимемо свіже прохолодне повітря.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Завтра через Черкащину буде проходити холодний атмосферний фронт із Західної Європи, вдень повітря ще встигне розпектися до 30-32º. Зіткнення двох контрастних обширних повітряних мас – холодної і теплої призведе до швидкого розвитку потужних купчасто-дощових хмар та штормового фронту із комплексом небезпечних явищ погодних явищ: грози, дощі різної інтенсивності, град, шквали 15-20 м/с, можливі навіть смерчі. Така ситуація збережеться і в ніч на середу.

8 липня вже відчуємо прохолоду, повітря освіжиться до 20-22º. Вдень інтенсивність грозових дощів зменшиться. Надалі атмосфера заспокоїться, спека не дошкулятиме. Антициклон, який впливатиме на погоду нашого регіону, забезпечить сонячну без істотних опадів погоду. Температура вночі 10-15º, вдень лише 21-26º.
Тому, щоб мінімізувати негативні наслідки від негоди, вже сьогодні слід скорегувати свої плани на ці дні. Краще залишитися вдома!

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що заступник головного лікаря Канівської ЦРЛ про коментувань нарікання щодо роботи медиків.